Telefon: 485 105 438

Vložit dotaz do poradny »

Poradna - bezplatné poradenství

Potvrzení o účasti na pohřbu pro zaměstnavatele

Kašťáková, 14.05.2018 (Liberec)

Dobrý den,prosím o informaci, kde v den pohřbu získám potvrzení o účasti na pohřbu pro zaměstnavatele. Přijedu z poměrně velké dálky a zdržím se jen podobu obřadu, tak bych nerada obtěžovala pozůstalé organizačními dotazy. děkuji.

Dobrý den,

potvrzení o účasti na pohřbu k dispozici v čekárně pro pozůstalé. Nebo ho je možné získat od obřadníka, nebo přímo v kanceláři krematoria.

Likrem s.r.o.

Spuštění vody do fontánek.

Miroslava Taušová, 12.04.2018 (Liberec)

Dobrý den, prosím o informaci, zda jsou po zimě již v provozu vodní fontánky na hřbitově. Děkuji.

Společnost Likrem s.r.o. již nazajišťuje služby spojené s provozem urnového háje. V tomto případě se obraťte na správce hřbitova MML - paní Jaroslava Mrovčáková - 48 524 3457.

Likrem s.r.o.

Historie obřadů

Veronika, 24.08.2017 (Liberec)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je někde historie obřadů za uplynulý měsíc? Děkuji

Dobrý den,

historie obřadů se nearchivuje a není tedy na webu k dohledání.

Likrem s.r.o.

Rozptyl

Pavla V., 22.08.2017 (Liberec)

Dobrý den,nedávno zemřel můj otec, už máme doma urnu s upraveným popelem a chtěli bychom ho nechat rozptýlit na paloučku u ruprechtického hřbitova. Rozptyly se prý provádějí jen na podzim a na jaře. Chci se tedy zeptat, jak máme teď postupovat a jaký je poplatek za rozptyl. Děkuji.

Veškerou agendu spojenou s provozem hřbitova (nové smlouvy, prodloužení nájmu, ukládání uren do hrobů) zajišťuje Odbor správy veřejného majetku MML, se sídlem Jablonecká ulice (Liebiegova vila, č. p. 41/27, kancelář č. 1.12 v přízemí). 

Likrem s.r.o.

ulozeni unry

Jara, 11.08.2017 (Liberec)

Dobry den, mam otazku do ktereho mesice je mozne ulozit urnupred zacatkem zimnich mesicu. Dekuji za odpoved.

Dobrý den,

obvyklá doba podzimních rozptylů je září a říjen.

Likrem s.r.o.

rozloučení s urnou..

jiřina, 20.11.2016 (liberec)

Dobrý den,mám dotaz..jak by proběhlo rozloučení s urnou a cena...děkuji

Dobrý den,

rozloučení s urnou může mít mnoho podob, zaleží jen na Vás. Kontaktujte pohřební službu a jistě Vám rádi sdělí všechny možnosti.

Likrem s.r.o.

Urna

Martin H., 26.10.2016 (Liberec)

Dobry den. Pred 3 lety zemrel otec, se kterym jsem se dlouhodobe nestykal.. Otec byl bezdomovec a kremaci zajišťovala obec. Chtel bych se zeptat, kam byla urna uložena a zda je moznost si ji vyzvednout? Pokud ne, tak jak s ní bude naloženo do budoucna? Dekuji Martin H.

Dobrý den,

nejlepším řešením je stavit se v krematoriu v kanceláři hřbitovní správy. Určitě Vám pomohou najít hrob Vašeho otce.

Likrem s.r.o.

Da se jeste neco delat?

marie Zeinar, 15.04.2016 (Lohr am Main)

Dobry den, koncem unora mi zemrela v domove duchodcu v Ceskem dubu maminka...domluvila jsem se s pohrebni sluznou z Hodkovic,ze prijedu a uhradim pohreb a domluvime se..jestli si urnu vezmu nebo se rozhodnu pro rozptyl..po prijezdu bylo jiz rozhodnuto za me...dostala jsem ucet..a rozptyl bude bez ucasti proveden v Liberci...ani nevim kdy...da se jeste v tomto neco delat, rada bych u toho byla,nebo alespon dostala termin,kdy se bude rozptyl provadet..kvuli vzpomince..dekuji...

Dobrý den,

záleží na tom, kde bude rozptyl proveden. V Liberci jsou dvě rozptylové loučky. Nejlepší bude, když se stavíte u nás v krematoriu v kanceláři správy hřbitova a domluvíme další postup. Vemte sebou i podklady od pohřební služby, aby bylo jasné, co přesně máte objednáno. Určitě se dá ještě něco dělat, rozptyly ještě nezačaly.

Likrem s.r.o.

Rozptýlení

Barbora, 18.03.2016 (Liberec)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám doma urnu s popelem. Kolik by u vás stálo tozptýlení? Děkuji. Rychterová

Zavolejte nám do kanceláře správy hřbitova. Cenu Vám ihned sdělíme.

Likrem s.r.o.

cena pohřbu

Jamborová , 18.11.2015 (Liberec)

Dobrý den, prosím o informaci kolik v současné době stojí nejlevnější pohřeb za předpokladu, že se použije jen to nejnutnější a nejlevnější. Dále by mě zajímalo kolik stojí pohřeb bez obřadu. Děkuji. Jamborová

Dobrý den,

cena je vždy individuální. Je to závislé na tom, kde pohřeb bude, jakou si vyberete rakev, zda si přiobjednáte kytice a také podle toho, kde zesnulý umřel. Podle toho se počítá cena přepravy. Z tohoto důvodu nelze jednoznačně říci, kolik stojí pohřeb.

Cena pohřbu bez obřadu je cca 13.000,- Kč. Jedná se o hrubý odhad, který se může lišit u jednotlivých pohřebních služeb, podle mnoha aspektů - viz. výše zmíněná přeprava.

Likrem s.r.o.