Telefon: 485 105 438

Vložit dotaz do poradny »

Poradna - bezplatné poradenství

rozloučení s urnou..

jiřina, 20.11.2016 (liberec)

Dobrý den,mám dotaz..jak by proběhlo rozloučení s urnou a cena...děkuji

Dobrý den,

rozloučení s urnou může mít mnoho podob, zaleží jen na Vás. Kontaktujte pohřební službu a jistě Vám rádi sdělí všechny možnosti.

Likrem s.r.o.

Urna

Martin H., 26.10.2016 (Liberec)

Dobry den. Pred 3 lety zemrel otec, se kterym jsem se dlouhodobe nestykal.. Otec byl bezdomovec a kremaci zajišťovala obec. Chtel bych se zeptat, kam byla urna uložena a zda je moznost si ji vyzvednout? Pokud ne, tak jak s ní bude naloženo do budoucna? Dekuji Martin H.

Dobrý den,

nejlepším řešením je stavit se v krematoriu v kanceláři hřbitovní správy. Určitě Vám pomohou najít hrob Vašeho otce.

Likrem s.r.o.

Da se jeste neco delat?

marie Zeinar, 15.04.2016 (Lohr am Main)

Dobry den, koncem unora mi zemrela v domove duchodcu v Ceskem dubu maminka...domluvila jsem se s pohrebni sluznou z Hodkovic,ze prijedu a uhradim pohreb a domluvime se..jestli si urnu vezmu nebo se rozhodnu pro rozptyl..po prijezdu bylo jiz rozhodnuto za me...dostala jsem ucet..a rozptyl bude bez ucasti proveden v Liberci...ani nevim kdy...da se jeste v tomto neco delat, rada bych u toho byla,nebo alespon dostala termin,kdy se bude rozptyl provadet..kvuli vzpomince..dekuji...

Dobrý den,

záleží na tom, kde bude rozptyl proveden. V Liberci jsou dvě rozptylové loučky. Nejlepší bude, když se stavíte u nás v krematoriu v kanceláři správy hřbitova a domluvíme další postup. Vemte sebou i podklady od pohřební služby, aby bylo jasné, co přesně máte objednáno. Určitě se dá ještě něco dělat, rozptyly ještě nezačaly.

Likrem s.r.o.

Rozptýlení

Barbora, 18.03.2016 (Liberec)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám doma urnu s popelem. Kolik by u vás stálo tozptýlení? Děkuji. Rychterová

Zavolejte nám do kanceláře správy hřbitova. Cenu Vám ihned sdělíme.

Likrem s.r.o.

cena pohřbu

Jamborová , 18.11.2015 (Liberec)

Dobrý den, prosím o informaci kolik v současné době stojí nejlevnější pohřeb za předpokladu, že se použije jen to nejnutnější a nejlevnější. Dále by mě zajímalo kolik stojí pohřeb bez obřadu. Děkuji. Jamborová

Dobrý den,

cena je vždy individuální. Je to závislé na tom, kde pohřeb bude, jakou si vyberete rakev, zda si přiobjednáte kytice a také podle toho, kde zesnulý umřel. Podle toho se počítá cena přepravy. Z tohoto důvodu nelze jednoznačně říci, kolik stojí pohřeb.

Cena pohřbu bez obřadu je cca 13.000,- Kč. Jedná se o hrubý odhad, který se může lišit u jednotlivých pohřebních služeb, podle mnoha aspektů - viz. výše zmíněná přeprava.

Likrem s.r.o.

Urna

Pavlina Francová, 20.10.2015 (Dvůr Králové)

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli jsou urny v hříbě nějak označené.Manžel slíbil tatínkovi rozptyl, ale v hříbě je vic uren.Děkuji.Francová

Dobrý den,

každá urna má vyražené identifikační číslo. Podle něho lze dohledat, kdo je v urně uložen.

Likrem s.r.o.

Hledám hrob svého otce

Simona Mašková;, 20.10.2015 (Brno)

Dobrý den, máte prosím nějaké záznamy jmen lidí pohřbených na vašem hřbitově? Ráda bych našla hrob svého otce, Děkuji, Mašková.

Dobrý den,

pochopitelně, že vedeme přesnou evidenci všech lidí, které jsou u nás pohřbeni. Napište nám na náš email, nebo zavolejte a určitě se dohodnete na dalším postupu.

Likrem s.r.o.

Pohřeb bezdomovce

Anna Petrová, 07.10.2015 (Liberec)

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, mám otce a je oficiálně bezdomovec a bydlí na ubytovně. Setkáváme se minimálně a finančně je nezajištěn. Je velmi nemocen, lékaři mu sdělili, že tu dlouho nebude. Jak je to prosim s pohřbem u těchto osob. Děkuji Petrová

Dobrý den,

v těchto případech se o pohřeb postará sama obec. Náklady na pohřeb si potom obec uplatní v dědickém řízení.

Likrem s.r.o.

Termíny rozptylu

Kinter Vlastimil, 18.09.2015 (Bohušovice nad Ohří)

Dobrý den,podle informací na těchto stránkách jsem zjistil termíny rozptylů do konce září t.r. Budou ještě letos v Liberci další rozptyly?

Rozptyly právě probíhají, jejich seznam je zveřejněn na těchto stránkách. Je možné, že budou probíhat ještě nějaké individuální, ale obecně platí, že další budou až na jaře příštího roku. Pokud potřebujete domluvit termín a chtěl byste to ještě letos, kontaktujte hřbitovní správu a určitě se nějak domluvíte.

Likrem s.r.o.