Telefon: 485 105 438

Rozloučení ve výstavní síni - ekonomické pohřby

Představujeme nový typ obřadu tzv. Ekonomický pohřeb. Tento typ rozloučení zajištujeme ve výhradní spolupráci se společností Liberecká pohřební služba s.r.o., která se spolupodílela při rekonstrukci výstavní síně, která je primárně určena k provádění ekonomických pohřbů.

Ekonomické pohřby jsou fenoménem poslední doby, kdy cena klasických pohřbů je pro mnoho obyvatel natolik zatěžující, že musí zvolit pohřeb bez provedení obřadu. Ekonomický pohřeb je důstojná varianta, která umožní zajistit pohřeb s provedením posledního rozloučení za cenu, která je jen o málo vyšší, než samotná kremace.

Aby bylo možné cenu významně snížit, má ekonomický pohřeb několik omezení oproti klasickému rozloučení v obřadní síni. Zejména se jedná o využití méně frekventovaných dnů, kdy jsou pohřby prováděny. Dále běhěm pohřbu nepromlouvá řečník, hraje pouze hudba, kterou si pozůstalý zvolí z nabízených 5 variant smuteční hudby.

Ekonomický pohřeb lze sjednat pouze v kanceláři Liberecké pohřební služby s.r.o., která sídlí v ulici Valdštějnská 283/13, Liberec 2, tel.: 485 109 381.
Druhou možností jak ekonomický pohřeb sjednat, je objednávka provedená přes internet. Po odeslání objednávky Vás do 60 minut budou kontaktovat pracovníci pohřební služby a dohodnou s Vámi další podrobnosti.
Online objednávka ekonomického pohřbu

Více podrobností o ekonomickém pohřbu najdete na stránkách www.pohrebliberec.cz.